Strony www

Ikona strony www

Skuteczna strona WWW

Nie ważne czy prowadzisz mały, czy duży biznes, lokalny czy globalny. Potrzebujesz strony www, aby klienci mogli cię znaleźć w sieci, czyli tam gdzie są! Możemy wykonać dla Ciebie projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Tworzone przez nas strony www są responsywne i nowoczesne. Zobacz nasze portfolio.

Kiedy warto posiadać
nową stronę www?

Kiedy nie masz
żadnej strony www

Kiedy stara strona
nie jest responsywna

Kiedy Twoja strona
pamięta lata 90

Kiedy stara strona
długo się ładuje

Kiedy stara strona
nie sprzedaje

Kiedy stara strona
jest nieczytelna

Strona Jaskółka HDS
Ikona responsywności

Strona dopasowana do wielu urządzeń

Wszystkie strony internetowe, które wykonujemy są responsywne. Oznacza to, że automatycznie dostosowują swój wygląd do urządzenia, z którego są otwierane. Jest to bardzo ważny element każdej strony internetowej, poprawia wizerunek firmy oraz ma duży wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych.

Ikona WordPress i ACF

Proste zarządzanie treścią na stronie

Strony, które tworzymy dla naszych klientów są wbudowane w najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) WordPress. Aktualnie ponad 40% stron internetowych to właśnie WordPress. Daje on dużo możliwości edycji strony. Dzięki tej integracji będziesz mógł szybko i łatwo zmieniać treści i grafiki na stronie. Tworzymy indywidualne motywy WordPress z wykorzystaniem wtyczki ACF PRO.

Proces tworzenia strony www

Chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby, i stworzyć dla Ciebie stronę internetową, która będzie sprzedawać. Poniżej przedstawiamy kilka kroków od pomysłu do wdrożenia.

01

Spotkanie lub rozmowa telefoniczna

Na tym etapie skontaktujemy się z Tobą, poznamy Ciebie i Twój pomysł i zaplanujemy drugi krok.

02

Poznanie
oczekiwań i planów

Poznamy Twoje potrzeby, plany i możliwości aby wstępnie zaplanować projekt Twojej strony www.

03

Stworzenie projektu graficznego

Zaprojektujemy projekt graficzny Twojej strony. To jest odpowiedni czas na dopracowanie idealnego rozwiązania.

04

Wdrożenie strony internetowej

Zakodujemy i wdrożymy stronę na serwer. To kompleksowe oddanie już działającej strony w Twoje ręce.

Zobacz co o nas mówią nasi klienci

Działamy na rynku od kilku lat. Obsługujemy dużych gigantów i małe lokalne firmy. Przeczytaj co o nas mówią i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Nasza współpraca okazała się niezwykle owocna. Dziękuję za profesjonalne podejście oraz rzetelne wykonanie. Gorąco rekomenduję Epageo!

Michał logo Michał

Epageo doskonale wywiązało się z realizacji zleconego przez nas projektu. Pomimo tego, że zawierał on skomplikowane do wykonania funkcjonalności Epageo stanęło na wysokości zadania. Sumienność, terminowość i profesjonalna wiedza to niewątpliwie atuty, którymi cechuje się Epageo. Serdecznie polecam! Jarosław Łabuńko Founder & CEO NetSerwer.pl

Logo Netserwer Net Serwer

Polecam serdecznie firmę Epageo. Za nami już kilka realizacji programistycznych i firma sprostała moim wymaganiom kodując projekty od A do Z. Bardzo dobra komunikacja na każdym etapie i szybki czas realizacji.

Monika
Wyślij do nas wiadomość

Skorzystaj z formularza