Projektowanie UI/UX

Ikona projektowania

Projektowanie UI/UX

Posiadasz projekt graficzny? Możemy go dla Ciebie zakodować do CMS WordPress. Potrzebujemy kompletnego pliku graficznego(Adobe XD, Figma, Photoshop etc.). Stworzymy indywidualny motyw i wszystko dopniemy na ostatni guzik. Zobacz nasze portfolio i nasz ostatni projekt graficzny dla Boca Home.

Najważniejsze cechy naszych projektów UI/UX:

Przemyślany i nowoczesny design

Gotowy projekt
Adobe XD lub Figma

Dostosowany do Twoich potrzeb

Dopasowany do urządzeń mobilnych

Zaprojektowany w zgodzie z zasadami UI/UX

Możliwość szybkiego dokonywania zmian

Strona Boca Home
Ikona pozyskiwania klientów

Konwertujące projekty graficzne

Przemyślany i specjalnie stworzony dla Ciebie projekt graficzny, który będzie dobrze konwertował i przyciągał uwagę. Jest to podstawa do zakodowania strony internetowej i stanowi to fundamenty, który powinny być solidne. Produkt, który dostarczamy jest niezbędną częścią podczas kodowania stron www.

Jak tworzymy projekty UI/UX?

Proces projektowania Twojego projektu jest prosty, ale będziemy potrzebowali dużo Twojej uwagi na tym etapie.

01

Prototyp UX

Tworzymy interaktywny prototyp Twojej strony lub serwisu.

02

Nałożenie szaty graficznej

Nakładamy specjalnie przygotowaną szatę graficzną. Fonty, kolory i grafiki. Projekt nabiera kolorów i przedstawia finalny produkt.

03

Wprowadzenie zmian

Wprowadzamy zmiany zgodnie z Twoimi uwagami. Nasz specjalista pomoże ci podjąć odpowiednią decyzję. Tak, aby strona była zgodna z zasadami UI/UX.

04

Wdrożenie projektu

Już gotowy projekt możemy dla Ciebie zakodować, stworzyć gotową, responsywną i zgodną z projektem stronę internetową.

Zobacz co o nas mówią nasi klienci

Działamy na rynku od kilku lat. Obsługujemy dużych gigantów i małe lokalne firmy. Przeczytaj co o nas mówią i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Nasza współpraca okazała się niezwykle owocna. Dziękuję za profesjonalne podejście oraz rzetelne wykonanie. Gorąco rekomenduję Epageo!

Michał logo Michał

Epageo doskonale wywiązało się z realizacji zleconego przez nas projektu. Pomimo tego, że zawierał on skomplikowane do wykonania funkcjonalności Epageo stanęło na wysokości zadania. Sumienność, terminowość i profesjonalna wiedza to niewątpliwie atuty, którymi cechuje się Epageo. Serdecznie polecam! Jarosław Łabuńko Founder & CEO NetSerwer.pl

Logo Netserwer Net Serwer

Polecam serdecznie firmę Epageo. Za nami już kilka realizacji programistycznych i firma sprostała moim wymaganiom kodując projekty od A do Z. Bardzo dobra komunikacja na każdym etapie i szybki czas realizacji.

Monika
Wyślij do nas wiadomość

Skorzystaj z formularza