Landing page

Ikona landing page

Efektywna strona docelowa

Landing page czyli strona docelowa, którą możemy dla Ciebie zaprojektować i zakodować. Wdrażamy projekty na strony WordPress jak i na indywidualne strony lub sklepy internetowe. Możemy przygotować landing oparty o dostarczoną dokumentacje serwisu. Na swoim koncie mamy realizacje dla światowych gigantów takich jak: Siemens, BoschXiaomi.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostarczamy landing page najszybciej jak to możliwe

Pixel perfect oraz RWD
nie są nam obce

Dostosujemy landing
do Twojej platformy

Oferujemy konkurencyjne ceny i dobrą jakość

Dedykowany opiekun Twoje projektu

Projekty kodowane w obecnym standardzie oraz dbałość o SEO

Ikona responsywności

Responsywność i pixel perfect

Podczas kodowania Twojego landing page przykładamy szczególną uwagę aby projekt był responsywny i idealnie odwzorowywał projekt graficzny. Idealne dostosowanie do urządzeń mobilnych zwiększa konwersję Twojej strony docelowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach tworzenia landing page?
Zajrzyj na nasz blog.

Ikona integracji

Dopasowany do Twojej platformy

Produkt, który dostarczamy jest w 100% dopasowany do Twojej platformy. Korzystasz z indywidualnego rozwiązania? Nie ma problemu! Po dostarczeniu dokumentacji lub wytycznych stworzymy gotowy do wdrożenia projekt. Dla wszystkich naszych klientów udzielamy wsparcia po sprzedażowego.

Proces tworzenia landing page

Poznamy Twój cel i Twoje możliwości. Zaprojektujemy i zakodujemy landing page, który spełni Twoje oczekiwania i wyznaczony cel.

01

Poznajemy Twój cel

Chcemy poznać i zrozumieć Twój cel. Od tego zaczniemy, aby mieć podstawy do projektowania strony lądowania.

02

Projektujemy stronę lądowania

Na tym etapie zaprojektujemy stronę lądowania i będziemy mogli wypracować ostateczną wersję, która posłuży nam jako wzór do kodowania.

03

Kodujemy

W tej części jesteśmy samowystarczalni i nie będziemy ci zawracać głowy. Poinformujemy cię jak strona lądowania będzie gotowa do osadzenia na stronie.

04

Testujmy

To ważne, aby przed opublikowaniem sprawdzić proces zbierania danych na stronie. Ważne aby wszystko było sprawne i w łatwy sposób kierowało użytkownika do wykonania konkretnej czynności.

Zobacz co o nas mówią nasi klienci

Działamy na rynku od kilku lat. Obsługujemy dużych gigantów i małe lokalne firmy. Przeczytaj co o nas mówią i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Nasza współpraca okazała się niezwykle owocna. Dziękuję za profesjonalne podejście oraz rzetelne wykonanie. Gorąco rekomenduję Epageo!

Michał logo Michał

Epageo doskonale wywiązało się z realizacji zleconego przez nas projektu. Pomimo tego, że zawierał on skomplikowane do wykonania funkcjonalności Epageo stanęło na wysokości zadania. Sumienność, terminowość i profesjonalna wiedza to niewątpliwie atuty, którymi cechuje się Epageo. Serdecznie polecam! Jarosław Łabuńko Founder & CEO NetSerwer.pl

Logo Netserwer Net Serwer

Polecam serdecznie firmę Epageo. Za nami już kilka realizacji programistycznych i firma sprostała moim wymaganiom kodując projekty od A do Z. Bardzo dobra komunikacja na każdym etapie i szybki czas realizacji.

Monika
Wyślij do nas wiadomość

Skorzystaj z formularza