Landing page - efektywna strona docelowa - Epageo strony internetowe

Ikona landing page

Efektywna strona docelowa

Landing page czyli strona docelowa, którą możemy dla Ciebie zaprojektować i zakodować. Wdrażamy projekty na strony WordPress jak i na indywidualne strony lub sklepy internetowe. Możemy przygotować landing oparty o dostarczoną dokumentacje serwisu. Na swoim koncie mamy realizacje dla światowych gigantów takich jak: Siemens, BoschXiaomi.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostarczamy landing page najszybciej jak to możliwe

Pixel perfect oraz RWD
nie są nam obce

Dostosujemy landing
do Twojej platformy

Oferujemy konkurencyjne ceny i dobrą jakość

Dedykowany opiekun Twoje projektu

Projekty kodowane w obecnym standardzie oraz dbałość o SEO

Ikona responsywności

Responsywność i pixel perfect

Podczas kodowania Twojego landing page przykładamy szczególną uwagę aby projekt był responsywny i idealnie odwzorowywał projekt graficzny. Idealne dostosowanie do urządzeń mobilnych zwiększa konwersję Twojej strony docelowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach tworzenia landing page?
Zajrzyj na nasz blog.

Ikona integracji

Dopasowany do Twojej platformy

Produkt, który dostarczamy jest w 100% dopasowany do Twojej platformy. Korzystasz z indywidualnego rozwiązania? Nie ma problemu! Po dostarczeniu dokumentacji lub wytycznych stworzymy gotowy do wdrożenia projekt. Dla wszystkich naszych klientów udzielamy wsparcia po sprzedażowego.

Zobacz co o nas mówią nasi klienci

Działamy na rynku od kilku lat. Obsługujemy dużych gigantów i małe lokalne firmy. Przeczytaj co o nas mówią i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Nasza współpraca okazała się niezwykle owocna. Dziękuję za profesjonalne podejście oraz rzetelne wykonanie. Gorąco rekomenduję Epageo!

Michał logo Michał

Epageo doskonale wywiązało się z realizacji zleconego przez nas projektu. Pomimo tego, że zawierał on skomplikowane do wykonania funkcjonalności Epageo stanęło na wysokości zadania. Sumienność, terminowość i profesjonalna wiedza to niewątpliwie atuty, którymi cechuje się Epageo. Serdecznie polecam! Jarosław Łabuńko Founder & CEO NetSerwer.pl

Logo Netserwer Net Serwer

Polecam serdecznie firmę Epageo. Za nami już kilka realizacji programistycznych i firma sprostała moim wymaganiom kodując projekty od A do Z. Bardzo dobra komunikacja na każdym etapie i szybki czas realizacji.

Monika
Wyślij do nas wiadomość

Skorzystaj z formularza