11 lutego 2022

WPUP czyli 5 powodów dlaczego warto mieć wsparcie IT dla swojej strony www

Dobra i niezawodna strona internetowa w obecnych czasach to podstawa. Jednak dla posiadaczy często stanowi nie lada problem. Nasuwają się pytania, jak tym zarządzać, kiedy aktualizować i jak zabezpieczać, żeby dane klientów były w bezpieczny sposób przesyłane przez stronę i wiele innych. Z pomocą przychodzi oferta od WPUP.

1. Aktualizacje wtyczek, motywu i WordPress’a

Jest to bardzo ważne, aby aktualizować swoją stronę. Aktualizacje często dodają różne funkcjonalności, rozbudowują te już istniejące, ale co najważniejsze usprawniają zabezpieczenia. Warto sprawdzać aktualizacje i być z nimi na bieżąco.

2. Monitoring antywirusowy

Przeoczenie tego punktu może przyprawić wiele problemów. Przy obecnym rozwoju technologii naprawdę warto walczyć o zabezpieczenie strony. Najmniejsze minimum to instalacja certyfikatu SSL oraz w przypadku WordPress’a instalacja wtyczki Wordfence. Ponadto warto skorzystać oferty od WPUP – która jest naprawdę fajną propozycją w dobrej cenie.

3. Dedykowany system zgłoszeń WPUP

Pamiętam swoje początku z WordPress’em. Było więcej pytań niż odpowiedzi. Dlatego też WPUP oferuje dedykowany system zgłoszeń, w którym możesz wysłać swoje zapytanie i otrzymać pomoc lub odpowiedź od specjalistów, którzy zajmują się WordPress’em od wielu lat. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i do tego kilka godzin specjalistów jest w cenie pakietu. Często osobna godzina specjalisty na rynku waha się od 100-200zł netto za godzinę pracy. Dlatego też jest to bardzo ważny punkt oferty, który warto wziąć pod uwagę.

4. Raporty i wskazówki

Co tydzień otrzymujesz pełny raport z wykonanych czynności przez WPUP. Aktualizacje wtyczek, zablokowane ataki czy ilość zablokowanych adresów IP, które tylko czekały, aby włamać się na Twoją stronę. To dopiero szczyt góry lodowej, która dostarcza wam WPUP co tydzień lub co miesiąc w zależności od wybranego pakietu. Bardzo jasne i przydatne raporty.

5. Raporty prosto z Google

Warto wiedzieć, czy Twoja strona robi postępy. Dlatego WPUP wyśle ci raporty prosto z Google, który w prosty sposób pokażą ci co się zmienia i w którym sektorze warto popracować. To kolejna bardzo ważny punkt na tej liście. Strona, która nie sprzedaje to kasa wyrzucona w błoto!


Jeżeli nie masz jeszcze swojej strony internetowej i zastanawiasz się jak to ugryźć daj nam koniecznie znać wypełniając formularz poniżej lub sprawdź naszą ofertę i realizację.

Wróć do bloga